Reklama

Získejte zdravý zářivý vzhled s Vibrant Glow

Každý den nás hektický životní styl vystavuje různým vlivům, které mohou negativně ovlivnit naši pokožku a celkové zdraví. Naše tělo potřebuje podporu a ochranu a právě to přináší pokročilý doplněk stravy Vibrant Glow od G&G Vitamins s výjimečným složením.

Vitamin E Natural (400IU) pro mladistvou pokožku

S Vitaminem E Natural, přesněji řečeno D-alfa-tokoferol-sukcinátem, nabízí Vibrant Glow výraznou dávku tohoto úžasného antioxidantu. Mnohostranné účinky tohoto vitaminu nejen podporují zdravou pleť, ale také chrání naše buňky před volnými radikály.

Ceramosides™ pro krásné vlasy, kůži a nehty

Ceramosides™ -Ceramidy jsou lipidové molekuly, které se přirozeně vyskytují v pokožce. Jsou klíčové pro hydrataci a obnovu ochranného hydro-lipidového kožního pláště. Bez ceramidů by byla pokožka suchá, podrážděná a svědivá. Nižší hladiny ceramidů jsou spojeny s kožními problémy. Ceramidy pomáhají udržovat pružnost a integritu pokožky.  Jak stárneme, začínáme ceramidy v pokožce ztrácet, což má za následek sušší, svědivou pokožku a následně i vrásky. Užívání fytoceramidů (získávaných z rostlin) pomáhá obnovit obsah ceramidů v celé pokožce těla. Pokožka je hladší, má zdravý lesk a vrásky jsou méně výrazné.

Reklama

Kurkuma - Tajemství krásné pleti

Kurkuma je známá pro své protizánětlivé vlastnosti. Vibrant Glow obsahuje 60mg kurkumy, což může přispět k zářivé pleti a celkovému zdraví.

Podpora pleti, vlasů i kloubů

Díky MSM (methylsulfonylmethan), obsahu  oxidu křemičitého a extraktu z přesličky rolní  může Vibrant Glow pomoci udržet vaši pleť, vlasy i klouby v kondici.

Zdravé srdce a kůže s OPC

Extrakt z hroznových semen s 95% OPC (oligomerní proanthokyanidiny) může podporovat zdravé srdce a pleť.

Další významné složky

Vibrant Glow obsahuje také Vitamin C, Astaxanthin, Kyselinu alfa-lipoovou, Lykopen, Šípek, Enzym z kiwi, Zinek, Bromelain, Extrakt ze zeleného čaje, Lecitin, Selen, Kvercetin, Vrba bílá, Vitamin B6, Vitamin D, Vitamín B5, Mangan, Vitamin B3, Extrakt z černého pepře, Měď a Vitamin A - všechny tyto složky jsou pečlivě vybrány, aby vašemu zdraví přinesly co nejvíce prospěšných vlastností včetně ochrany před škodlivými volnými radikály, které nejvíce přispívají ke vzniku vrásek a celkovému stárnutí pleti

Vzhled vždy souvisí se zdravím celého organismu!

Nyní je ten pravý čas dát svému tělu to, co potřebuje, a získat zářivý a zdravý vzhled, který si zasloužíte. S Vibrant Glow od G&G Vitamins získáte komplexní péči o své zdraví a krásu.

Získejte Vibrant Glow a užijte si každý den v plné síle!

Vibrant glow je kompletní doplněk stravy pro zářivou pleť vhodný i pro vegetariány a vegany

Je také schválen jako košer. Obal tobolky je z rostlinné celulózy.     

Doplněk stravy bez lepku, laktózy, sóji, umělých konzervantů a barviv.

Nyní můžete objednat Vibrant Glow od G&G Vitamins a posílit své zdraví a krásu!

Reklama

Komentáře

Default User Image
Nadšenec (Út, 24. 10. 2023 - 11:10)

Všichni jste blázni!

Default User Image
Valerie (Po, 30. 10. 2023 - 04:10)

Slozeni je opravdu pusobive. Ma nekdo zkusenost?

Reklama