Reklama

Earthsource

Earth source obsahuje:

Zelené potraviny:

- Mladý ječmen - extrakt ze zeleného ječmene obnovuje acidobazickou rovnováhu v organismu, působí proti překyselení, je bohatým zdrojem draslíku a vápníku, obsahuje velké množství minerál, vitamínů a enzymů, pomáhá organismu vypořádat se s rozličnými onemocněními, je prevencí onemocnění rakovinou.

- Chlorella - Sladkovodní řasa je bohatým zdrojem vitamínů, minerálů, nepostradatelných aminokyselin a mastných kyselin. Bílkovina řasy se svým charakterem více podobá bílkovině živočišné než rostlinné. Posiluje imunitu organismu, zvyšuje vitalitu, je prevencí rozličných civilizačních onemocnění. Reguluje hladinu cholesterolu.

- Spirulina - Sladkovodní řasa obsahující všechny základní vitamíny, minerály a živiny. Pomáhá regenerovat organismus a kontrolovat tělesnou váhu. Tato mikrořasa je bohatá na rostlinné bílkoviny, betakarotén, železo, vitamín B12 a vzácnou esenciální mastnou kyselinu GLA.

- Chlorofyl - zelené rostlinné barvivo . Povzbuzuje regenerační schopnosti organismu. Působí dezinfekčním, protizánětlivým a hojivým účinkem. Podporuje tvorbu krve, zlepšuje přenašečovou kapacitu pro kyslík, zlepšuje metabolismus, zlepšuje stav cév a srdce, eliminuje záněty, poruchy střev, podporuje hojení.

Zdroje nenasycených mastných kyselin:

- Lněný olej - Lněný olej je vynikající zdroj pro tělo nezbytných esenciálních mastných kyselin. Poskytuje omega 3, 6 a 9 kyseliny v optimálním poměru. Má pro lidský organismus mnohé blahodárné zdravotní účinky. Lněný olej je též nejlepším zdrojem důležitých mastných kyselin pro vegetariány a vegany. Pomáhá udržovat zdravoun kůži, mírnit záněty, snižovat hladinu cholesterolu, podporovat imunitu a ochraňovat buněčnou stěnu.

- Olej ze slunečnicových semínek - pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a chránit cévy před aterosklerozou.

- Brutnák lékařský - Pomáhá při alergiích, ekzémech, lupence, akné, při poruchách krevního tlaku, předmenstruačních tenzích a bolestech prsů, má blahodárný vliv na srdce a cévy. Hlavní účinnou látkou jsou nenasycené mastné kyseliny . kyselina linolová a kyselina gama-linolenová.

Bylinky:
- Pýr plazivý - pročišťuje tělo, zvyšuje vylučování škodlivých látek a zlepšuje látkovou přeměnu.

- Sibiřský ženšen - Sibiřský ženšen je též znám pod názvem eleuterokok. Je používán po staletí v Rusku a Číně. Je ceněn pro schopnost obnovovat energii, povzbuzovat celkově zdraví, zlepšovat paměť a pomáhat při přizpůsobování se stresu. Sibiřský ženšen je považován za adaptogen, což znamená, že pomáhá organismu vyrovnat se se stresujícími podmínkami a obnovit tělesnou rovnováhu.

- Echinacea kořen - Kořen třapatky nachové patří mezi nejúčinnější stimulátory imunitního systému organismu. Pomáhá při nachlazení, kašli a podobných potížích horních cest dýchacích. Má protibakteriální a protivirové účinky.

 

- Ostropestřec mariánský semeno - podporuje funkce jater. Vede ke zlepšení metabolismu jaterní buňky, stabilizuje její buněčné membrány, podporuje regeneraci jaterní tkáně a je výrazným antioxidantem (odstraňuje nebezpečné látky, zvané volné radikály).

- Zázvor kořen - podporuje trávení, zmírňuje nevolnost, podporuje krevní cirkulaci a pomáhá snižovat hladinu cholesterolu.

- Kajanský pepř - stimuluje krevní oběh, trávení, pomáhá uvolňovat bolesti a má antibakteriální účinek .

- Česnek - je považován za přírodní antibiotikum.

Další látky:

Bioflavonidy (vitamín P): citrusové bioflavonoidy, hesperidin, rutin, guercín - jsou prevencí vzniku křečových žil a krvácení z hemeroidů, dásní a nosu a změn na sítnici u lidí s cukrovkou.

Vlákninu: prášek z ovesných otrub, jablečný pektin - podporuje trávení, působí proti zácpě.

Enzymy: betain hydrochlorid, bromelain, papain, lipása, amyláza - podporují trávení tuků, cukrů a bílkovin.

L-glutathion - působí jako antioxidant, zvyšuje účinnost některých enzymatických systémů, při nichž se deaktivují volné radikály.

Minerály: Vápník, hořčík, zinek, mangan, bór, měď, jód, chrom, selen, železo.

Vitamíny: vitamín C, vitamín E, betakaroten, vitaín B1, B1, B3, B6, cholin, inositol, kyselina pantotenová, kyselina listová, vitamin B12, biotin, vitamín D.

Aminokyselinu glycin